حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 26 September , 2022 ساعت تعداد دیدگاهها : 0×
سلسله جلسات علمی «سبك شناسي منابع امامت»
۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲
شناسه : 513
بازدید 802
7

درس گفتارهای “سبک شناسی منابع امامت” عنوان درسی از سرفصل‌های دوره تخصصي سطح ۴ امامت درباره آشنایی با منابع اصلی امامت پژوهی شیعه است که در قالب نگاشته‌های مستقل یا غیرمستقل توسط متکلمان و محدثان امامیه به رشته تحریر درآمده‌اند. این درس که در سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ در مركز تخصصی امام شناسی توسط متكلم […]

ارسال توسط :
پ
پ

درس گفتارهای “سبک شناسی منابع امامت” عنوان درسی از سرفصل‌های دوره تخصصي سطح ۴ امامت درباره آشنایی با منابع اصلی امامت پژوهی شیعه است که در قالب نگاشته‌های مستقل یا غیرمستقل توسط متکلمان و محدثان امامیه به رشته تحریر درآمده‌اند. 🔹این درس که در سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ در مركز تخصصی امام شناسی توسط متكلم ارجمند استاد دكتر سبحانی ارائه شده، با بررسی مفهوم سبک شناسی، پیشینه آن و انواع سبک شناسی، به واکاوی مصداقیِ کتب اصلی این حوزه در مهم‌ترین مدارس کلامی شیعه یعنی مدارس قم، بغداد، کوفه و… می‌پردازد. 🔹 صوت مجموعه درس‌گفتار «سبک شناسی منابع امامت» در این کانال بارگذاری خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.